Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest w policji. Chorych liczą w tysiącach, w jednym z miast na L4 jest cała drogówka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2018 r. o 18:20 Powrót do artykułu
Czas najwyższy aby tych skorumpowanych policjantów, na lewych zwolnieniach, wylać ze służby za korumpowanie uczciwych lekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL. TAKA PAŁA POWINNA SŁUŻYĆ A NIE STRAJKOWAĆ. CO JA MAM BRAĆ NA ZWOLNIENIU 80 % A TAKI SKURWIEL 100 %. SPRAWIEDLIWOŚĆ MA BYĆ RÓWNA. JAK IM ŹLE TO CHĘTNIE SIĘ ZAMIENIĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze wcale ich tak dużo nie ma nawet we wschodniej Polsce a w warszawie czy na zachodzie to już wcale ,po drugie nie wszyscy co się zglaszają spelniają nawet obniżone kryteria do przyjecia ,a po trzecie spora ilość tych co sie kwalifikuje sama rezygnuje juz na etapie szkolenia podstawowego widząc w co sie pakuje i za jakie pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,W przypadku drobnych wykroczeń, stosują pouczenia zamiast mandatów. Budżet państwa stracił już na tym kilkadziesiąt milionów złotych'' z tego wynika że policja to maszynka do robienia kasy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co na to ZUS??? Obowiązkowe kontrole zwolnień L4 + lekarze wystawiający???? Może tak piekarze, sklepikarze,pracownicy stacji paliw... itp?? Myślę że Budolwlańcy powinni mieć wczesne emerytury -kto pracował-pracuje ten wie, że to są zarobki nieadekwatne do waruków w jakich się pracuje
 Racja, obserwowałem was przez prawie 10 lat, więc wiem. Na początek piwko lub flaszeczka, ewentualnie trawa, potem obczajanie d.p na fejsie, telefony i smsy do kogo tylko się da, przerwy na jedzenie i, co chwila, na papierosa. O jakości waszego rzemiosła nawet nie ma co wspominać, mniej niż 10 % pracuje jak należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale policja ma płacone na zwolnieniu jak każdy inny pracujący obywatel tego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...